Merhaba Sevgili Bestia2 Ailesine Ön Sözümüz;
Bestia yeni yüzüyle sizlerle olacak, bizler yıllarca farklı oyun piyasalarında hizmet verdik. Bestia ile de "M2" piyasasına girmeye karar verdik. Bestia isim hakları tarafımızca devralınmıştır. Oyun ofisimiz olarak piyasaya giriş yaparken, oyun yapımız ve dosya konusunda endişeliydik fakat piyasada kendi alanında öncü olan bir marka ile anlaşmaya vardık ve dosya teminimizi yaptık. Kendi deneyimli takımımız ve geliştiricilerimizle kendimize özgü bir çizgi yaratacağımıza inanıyoruz. Şimdiden yaşayacağımız güzel beraberlikler, dostluklar ve oluşacak güzel oyun yapısı için mutluyuz. Öncelikle bizi tercih edecek oyuncularımıza ve diğer bütün "M2" oyuncularına sevgilerimizi iletiyoruz,
sağlıcakla ve sevgiyle kalın.

Not:
Tanıtımda gördükleriniz oyunumuzun %20'sini ancak yansıtmaktadır, içeriğimiz güncellenecektir.

GENEL ÖZELLİKLER
1 - 120 Level Yapısı
Krallıklar Savaşı Sistemi
Uzaktan Beceri Seçme Sistemi
Official Yohara Sistemi
Zindanlara Otomatik Geri Dönüş Sistemi
X Hızlı Pencere Sistemi
Grup Kutsama Sistemi
Pazarda İtem Arama Sistemi
Official Yılan Tapınağı Sistemi
Metinlerden 1-3 Adet arası BK Düşer
Sürgün'de Okçular Dibinizde Olur
Slotların İçinden Takılmadan Geçebilme
Güvenli PC Sistemi
Official Etkinlik Sistemi
Lonca Savaşında İtem Sorgu Sistemi

BİYOLOG GÖREVLERİ
Ork Dişi
Süre Sınırlaması: Süre Yok
Şeytan Hatırası
Süre Sınırlaması: Süre Yok
Lanet Kitabı
Süre Sınırlaması: Süre Yok
Buz Topu
Süre Sınırlaması: Süre Yok
Zelkova Dalı
Süre Sınırlaması: Süre Yok
Tugyis Tabelası
Süre Sınırlaması: Süre Yok
Kır. Hayalet Ağacı Dalı
Süre Sınırlaması: Süre Yok
Liderlerin Notları
Süre Sınırlaması: 30 Dakika
Kem Göz Mücevheri
Süre Sınırlaması: 45 Dakika
Bilgelik Mücevheri
Süre Sınırlaması: 60 Dakika
Sürgün Damar Kristali
Süre Sınırlaması: 60 Dakika

KARAKTER SINIFLARI

SAVAŞÇI

Savaşçılar savaşın öncü askerleridir. En ağır görevleri yerine getirir ve kas yapıları ile tüm engelleri aşarlar. Savaşçılar 5. seviyeden sonra kas yapılarına göre ikiye ayrılırlar. BEDENSEL ve ZİHİNSEL olarak seçilirler. Metin2 oyununda, Savaşçı oynayan oyuncuların çoğunluğu 30 Lvl'e kadar zihinsel savaşçı oynamaktadır. 30 Lvl'den sonra Falcı'dan beceri sıfırlar ve Bedensel Savaşçı'ya geçerler.

SURA

Suralar şeytanın tohumu olarak adlandırılan,çok güçlü büyülere sahip inanılmaz bir karakter sınıfıdır. Suralar 5 ci seviyeden sonra büyünün karanlık güçlerinde seçim yapmak zorunda kalır.Bu seçimle kimi suralar silahlarını güçlendir ve BÜYÜLÜ SİLAH SURA adını alır yada kara büyünün etkisine kapılır ve KARA BÜYÜ SURA adını alırlar.

NİNJA

Ninja karakterlerin özenle seçilmesi tesadüf değildir.Çeviklikleri ve becerileri ile çok tehlikeli olarak bilinirler, Suikastçı olarak yetişirler. Her karakterde olduğu gibi 5 inci seviyeden sonra bu karakterde de BIÇAKÇI yada OKÇU olarak iki sınıfa ayrılırlar.

ŞAMAN

Şamanlar büyü ve sihir güçleri kuvvetli,oldukça bilge karakterlerdir.Bir savaşta şamanların yardımı ve üstünlüğü tartışılamaz. Bir şaman seviyesi 5 olduğunda, farklı becerilere sahip iki şaman arasında seçip yapmak zorunda kalır.Bu seçimde birbirinden eşsiz karakterlerin biri İYİLEŞTİRMECİ diğeri ise EJDERHA GÜCÜ'ne sahiptir.

LYCAN

Lycanlar’ın varlığı, uzun süredir efsane ve söylencelerden ibaretti. Anlatılanlara göre çaresi olmayan bir virüse yakalanan insanlar, insanlıktan çıkıyormuş ve hafızalarını kaybediyormuş. Ateşle beraber bir uykuya dalıp uyandıklarında kurt başlı, kana susamış, dizginlenemeyen ve ölüm getiren bir yaratığa dönüşüyorlarmış.

İMPARATORLUKLAR

SHINSOO

Shinsoo imparatorluğu kıtanın güney kısmında yer alır,halkı ticaretle uğraşır.İmparatorluk doğu ile iyi ticari ilişkiler yaşarken,batı ile devamlı sorunlar yaşadı.Metin taşlarının olumsuz etkileride ticaret yollarını kestiği için,bu imparatorluk halkının amacı metin taşlarını yok edip,eskisi gibi ticaret yollarını açmak ve tüm kıtaya hütmekmektir.

CHUNJO

Chunjo imparatorluğu kıtanın batı kısmında yer alır ve ruhani liderler tarafından yönetilir. İmparatorluk eski imparatorun kuzeni Yoon-Young tarafından kurulmuştur,imparatorun karısı sihirli güçleri sayesinde,metin taşlarının bir tehdit oluşturacağını belirtti,fakat önlem alınmakta geç kalındı.Metin taşlarının olumsuz etkileri ve iç olaylar sebebiyle Chunjo İmparatorluğu,doğu ile açık bir çatışmaya,güney ile ise devamlı anlaşmazlıklar devam etmektedir. Chunjo halkı metin taşlarının olumsuz etkilerine karşı karşı,hala bir savaş devam ettirmektedir.

JINNO

Jinno imparatorluğu kıtanın doğu kısmında yer alır,imparatorluk askeri güce ve savaşa önem verir,halkı son derece agresif ve savaşçıdır. İmparatorluk Ee-Ryoong tarafından yönetilmektedir,imparator metin taşlarının yıkıcı ve olumsuz etkilerini göz ardı edip,taşların yıkıcı etkilerini askeri amaçla kullanmak istemektedir.

EFSUN ORANLARI
Efsun Adı En Düşük Oran En Yüksek Oran
Max HP 1000 2000
Güç - Zeka - Canlılık - Çeviklik 6 12
Max SP 30 80
Saldırı Hızı 5 8
Hareket Hızı 15 25
Büyü Hızı 15 20
Kanatma Şansı 5 8
HP-SP Üretimi 10 30
Zehirleme, Sersemletme, Yavaşlatma Şansı 5 8
Kritik - Delici Vuruş Şansı 5 10
Yarı İnsanlara Karşı Güç 5 10
Büyüye Karşı Dayanıklılık 10 15
Ölümsüz, Şeytan, Mistik vb. 15 20
Kılıç, Bıçak, Çiftel vb. Savunma 10 15

NPC İÇERİKLERİ
SATICI
SİLAHCI
ZIRHCI
BİYOLOG İTEMLERİ
TÜCCAR

PATCHER TASARIMIMIZ


Kullanımı kolay ve yeni tasarımıyla güncellemeleri kolaylıkla alabileceksiniz.


GİRİŞ EKRANIMIZ


Giriş ekranımız hareketli arkaplan animasyonuna sahiptir, stabil olarak gece moduna ayarlanmıştır.
Aynı zamanda 8 adet hesabınızı kaydedebilirsiniz.


GİRİŞ EKRANIMIZ

YOHARA HARİTASI

YILAN DİYARI

YENİ FARM HARİTALARI
ANTİK HARABE
KÜÇÜK DİYAR
VİRANE VADİ
DERİN ZİNDANLAR

OYUNA BAŞLANGIÇ


Bestia'da 7 gün boyunca size verilen başlangıç nesneleriyle kolaylıkla ilk aşamaları atlatabileceksiniz..


SİSTEMLER

Bestia2'de Türkiye'nin en gelişmiş oyun için sistemlerine sahibiz bu sistemler tamamen oyuncuların istekleri ve iyilikleri doğrultusunda onlar için hazırlanmıştır. Bu şekilde oyuncularımızı gerek farm gerekse PvP modlarında rahatlıklar sağlamaktadır.


OFFLINESHOP SİSTEMİ

Satıcıdan aldığınız paket ile pazarınızı açabilirsiniz; Pazarınızı açtıktan sonra mini haritada bulunan Pazar sepeti butonundan düzenleme penceresine ulaşabilirsiniz. Pazar Genişletme Bu nesne sayesinde pazarını genişletebilirsin. Envanterinizde Pazar genişletme varken kilitli slotlara tıklamanız yeterlidir. Pazar Süre Parşomeni Bu nesneyi pazar düzenleme alanındaki slota sürüklediğinde pazar puanı kazanabileceksin. Kazandığın pazar puanları 500'e ulaştığında 5 saat pazarına süre ekleyebilirsin. Pazar süre parşomenini gerekli alan yerleştirdiğinizde iletişim penceresi gelecek eğer onay verirseniz rastgele pazar puanı eklenecektir. Pazar puanlarınız 500'e ulaştığında puan miktarı üzerine tıkladığınızda iletişim penceresi gelecek ve onay verdiğinizde 5 saat kadar pazar sürenize eklenecektir.

Pazar Genişletme Bu nesne sayesinde pazarını genişletebilirsin. Envanterinizde Pazar genişletme varken kilitli slotlara tıklamanız yeterlidir.
Pazar Süre Parşomeni Bu nesneyi pazar düzenleme alanındaki slota sürüklediğinde pazar puanı kazanabileceksin. Kazandığın pazar puanları 500'e ulaştığında 5 saat pazarına süre ekleyebilirsin.

ELEMENT YAZILARI
Ateşin yazısı Bu parşömen bir kostüm silahına bir temel büyü ekleyebilir. | Başarı durumunda silaha ateşin gücü eklenir.
Buzun yazısı Bu parşömen bir kostüm silahına bir temel büyü ekleyebilir. | Başarı durumunda silaha buzun gücü eklenir.
Şimşeğin yazısı Bu parşömen bir kostüm silahına bir temel büyü ekleyebilir. | Başarı durumunda silaha şimşeklerin gücü eklenir.
Rüzgarın yazısı Bu parşömen bir kostüm silahına bir temel büyü ekleyebilir. | Başarı durumunda silaha rüzgarın gücü eklenir.
Toprağın yazısı Bu parşömen bir kostüm silahına bir temel büyü ekleyebilir. | Başarı durumunda silaha toprağın gücü eklenir.
Karanlığın yazısı Bu parşömen bir kostüm silahına bir temel büyü ekleyebilir. | Başarı durumunda silaha karanlığın gücü eklenir.
Ateş
Buz
Şimşek
Rüzgar
Toprak
Karanlık
ELEMENT YAZI DEĞİŞİMİ
Daha önce Elementer yazısı eklediğiniz kostüm silahlarının yazısını değiştirmek istediğiniz "Değişiklik Yazısı"na ihtiyacınız olacaktır. Değişiklik yazısı Bu parşömen bir silahın temel büyüsünü değiştirebilir. Yeni elementi sen seçersin.

PAZARDA İTEM ARAMA

Yeni pazar arama sonuç listesi aktif edildi. Sonuç penceresinin amacı aranan nesnenin hem daha kolay listelenmesi hem de çıkacak toplam sonucu artırmak için uygulanmıştır.

ARINDIRMA PENCERESİ

PİN SİSTEMİ
Pin kodunu ilk defa oluşturuyorsanız şifrenizi doğru girip girmediğinizi kontrol etmek için şifreniz görünür şekilde olacaktır. Fakat daha sonraki girişlerde ****** olarak gözükecektir; Pin kodunda yanlış girme hak sayısı üç(3)'tür.

PATRON TAKIP TABLOSU


Takip ile daha rahat bir oyun deneyimi yaşayabileceksiniz.

ZİNDAN TAKİP SİSTEMİ


OTOMATİK AV / PARTİ EŞLEŞME

HIZLI BECERİ SEÇME SİSTEMİ

GELİŞMİŞ EFSUN BOTU

HIZLI MENÜ (X)

ÖZELLEŞTİRME SİSTEMİ

K ENVANTERİ

OFFİCİAL SİMYA SİSTEMİ

OFFICIAL BONUS TABLOSU

EJDER SİSTEMİ

SÜRGÜN'DE OKÇULAR DİBİNİZDE OLUR

YARDIMCI ŞAMAN SİSTEMİ

ETKİNLİK TAKVİMİ

DÖNÜŞÜMDEN KURTULMA

YENİ BECERİ SEVİYESİ; SAGE PERFECT MASTER;

AURA SİSTEMİ

YENİ KEMER SİSTEMİ

ELEMENTER DÜNYASI


ELEMENTER TILSIMLARI

YANILSAMA DÜNYASI

OFFİCİAL RUH SİSTEMİ


MAVİ ÖLÜM ODASI

NAGA ZİNDANI


EJDERHA KRALI SARAYI


YENİ PAZAR GÖRÜNÜMLERİ


PATRON SIRALAMA

YENİ SİLAH EFEKTLERİ

NESNE FİYAT BİLGİSİ

Not:
Tanıtımda gördükleriniz oyunumuzun %20'sini ancak yansıtmaktadır, içeriğimiz güncellenecektir.